Електромотоцикл Lito Sora з сенсором

elektromotocyklЗ кожним новим роком розробники прикладають всі зусилля, щоб зробити електричні мотоцикли не просто більш досконалими і технологічними, але і більш потужними. Канадською компанією Lito Green Motion було розпочато виробництво електромотоциклів Sora, які об’єднують в собі як класичний дизайн, так і сучасні технології.

Мотоцикл забезпечили трифазним електродвигуном, який має рідинне охолодження і може розігнатися до 190 км/ч. Крутний момент двигуна – 90 ньютон-метрів.

В залежності від того, який режим буде обраний, можна подолати різну відстань. Так, за допомогою одного заряду акумуляторів можна подолати близько ста кілометрів у місті і до 200 кілометрів на шосе. Зарядити електричний мотоцикл можна всього за дев’ять годин. Звичайно, є індикатор, що показує ступінь зарядженості акумулятора.

Хоча в мотоциклі і використовувалося вуглецеве волокно і алюміній, вага мотоцикла становить двісті шістдесят кілограмів. На баку розташований сенсорний екран управління, а також відділення для зарядки смартфона і вбудованого GPS-модуль. Виробник каже, що сидіння мотоцикла є першим в світі сидінням, яке можна регулювати за допомогою електроніки.

Мотоцикл вийде в продаж приблизно за сорок дві тисячі доларів. Виробляти Lito Sora планують у Квебеку.

Сервер HP Proliant ML350e Gen8 є вдалим рішенням для бізнесу, він володіє достатньою надійністю і стійкістю до відмов, і здатний забезпечити довготривалу стабільну роботу з хорошою продуктивністю. Це новий рівень в бізнес-рішеннях!

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости