Демонстрація смартфона з 3D-сканером

Демонстрація смартфона з 3D-сканеромКорпорацією Google анонсований смартфон, який отримав кодову назву Project Tango. Пристрій отримав «комп’ютерний зір», який призначений для розмітки навколишнього простору і створення його тривимірної моделі. Функцію захоплення картинки виконують датчики, які розташували у тильній частині гаджета. Це стосується камери, що відстежує рухи, і сенсори глибини. Протягом секунди датчикам вдається зробити 250 тис. замірів.

Інформація з датчиків обробляється двома спеціалізованими чіпами Myriad 1. Їх виробництвом займалася корпорація Movidius. Процесори відрізняються вкрай низькими, у порівнянні з аналогічними моделями, енергоспоживанням.

Найцікавіші відомості про сучасних гаджетах розташовані на спеціалізованих інтернет-ресурсах. Також тут можна знайти і комерційну інформацію. Чохли для ipad mini пропонуються в широкому асортименті на сайтах торгових майданчиків.

Відомим є те, що в смартфоні є п’ятидюймовий дисплей і традиційна четирехмегапіксельная камера. Функціонал пристрою базується на багатофункціональної оболонці Android. Оголошення інших його характеристик поки не відбулося.

Керівником Tango Project Джонні Лі заявлено, що головним завданням проекту є надання портативних апаратів людського розуміння руху і простору». Зараз представлений лише прототип смартфона. Незабаром його зразки (близько двохсот одиниць) отримають сторонні розробники. Для отримання пристрої розробникам слід надіслати опис програми.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости