Цікавий гібрид від Samsung

Цікавий гібрид від SamsungЗначна частина власників фотоапаратів не перший рік шкодують про те. що їх камери не мають безпосереднього виходу в Інтернет. Адже для того, щоб скинути зняті знімки в мережу, їм доводиться подолати масу операцій з комп’ютером. А втрачений із-за цього час можна було б з успіхом використовувати для інших справ, наприклад, для зйомки нових кадрів. Адже життя таке динамічне, і багато чого в ньому гідно того, щоб бути відображеним і виставленим на загальний огляд.

Інженери провідних компаній світу, що випускають фототехніку, спрямовують свої зусилля на ліквідацію упущення, і все більша кількість нових моделей стало комплектуватися вбудованим модулем Wi-Fi, дає можливість бездротового підключення фотоапарата до Інтернету і передачі даних. Причому це нововведення доповнюється новими можливостями, які здатна забезпечити операційна система.

На недавній міжнародній виставці відома компанія Samsung представила нову розробку своїх інженерів: системну бездзеркальну камеру Galaxy NX, по суті представляє гібрид камери і смартфона. Її особливостями можна назвати установку З Android, наявність 4-ядерного процесора, знімного об’єктива з хорошою світлосилою, матриці розміром 23,5х15,7 мм і дозволом 20,3 Мп, відео в Full HD.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости