Car Play – система для водіїв

Car Play - система для водіївВсі знають, що за кермом розмовляти не можна, але іноді це просто необхідно. Розуміючи таку потребу водіїв, компанія Apple розробила унікальну систему CarPlay, яка дозволяє з’єднати смартфон з автомобілем. Тим, хто буде користуватися цією системою, більше не доведеться ризикувати, піднімаючи трубку.

Тепер дисплей, який копіює екран телефону, буде знаходитися прямо на приладовій панелі. Для того, щоб підняти трубку, вистачить одного швидкого натискання голосової команди, яка подається на вбудований в кермо мікрофон. Загалом, Apple спробувала створити таку систему, яка зробить життя водіїв максимально зручною і комфортною. До речі, завдяки CarPlay телефон зможе стати відмінним джіпіес-навігатором.

Тепер він зможе відстежувати дорогу водія і, якщо про потенційних переміщеннях буде щось написано в електронній пошті, телефон почне створювати максимально зручні маршрути і пропонувати їх тому, хто сидить за кермом. За допомогою цієї системи водій також отримує можливість слухати музику з телефону або зі своїх додатків. Презентувати CarPlay будуть влітку цього року.

Варто відзначити, що Гугл не збирається відставати від своїх конкурентів. Фахівці компанії вже розробляють таку систему, яка буде працювати з телефонами на Андроїд.

Для успішної роботи комп’ютерів необхідна велика кількість різних систем. Особливо важливими є системи зберігання інформації. І IBM DS3524 є передовою технологією в даній області. Дана система відмінно підтримує абсолютно різні інтерфейси.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

blogini.me на айфоне
Новости