Браслет для маленьких «потеряшек»

Браслет для маленьких «потеряшек»До чого тільки не доходять батьки у своєму прагненні контролювати життя улюбленого чада. І сучасні розробки з успіхом допомагають татам і мамам. З останніх новинок на виставці Mobile World Congress можна було побачити італійську розробку – браслет i’m Tracer, який можна надіти на руку дитину і не переживати, що вона загубиться.

Слід зазначити, що це вже більш доопрацьований, у порівнянні з минулою версією, пристрій компанії «i’m». Тепер браслет містить в собі GPS-модуль і GSM-радіо. За рахунок внутрішнього акумулятора гаджет виглядає масивним і громіздким, але здатний безперервно працювати близько трьох діб, при цьому посилаючи дані про своє місцезнаходження. Домогтися такої тривалої роботи допоміг відмова від дисплея, який поглинає в подібних пристроях величезну частку заряду батареї. Браслет також обладнаний акселерометром і спеціальною кнопкою екстреного зв’язку, за який дитина може зв’язатися з батьками за заздалегідь запрограмованим номером.

Відслідковувати переміщення носія браслета з легкістю можна буде з додатком, встановленим на мобільному пристрої. Tracer очікується у продажу до нинішнього літа за ціною продажу від 140 до 160 євро, що не так вже і багато для батьків, які бажають бачити, коли дитина знаходиться в безпечній зоні і коли покидає її.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

каталог: http://stroy-sakh.ru/katalog/ Сахалин
Новости