ЗМІ повідомили про брак екранів для нових iPad mini
Гаджеты, технологии, политика и многое другое

ЗМІ повідомили про брак екранів для нових iPad mini

23:32, 2 жовтня 2013

iPad mini (зліва) і iPad Компанія Apple зіткнулася з браком екранів для планшетів iPad mini нового покоління. Про це повідомляє Reuters, посилаючись на джерела серед постачальників Apple.

За інформацією агентства, постачальники, серед яких називаються компанії LG Display, Samsung і Sharp, лише недавно приступили до випуску екранів і не встигнуть до терміну вийти на потрібний обсяг виробництва. Анонс iPad mini 2, з чуток, призначений на жовтень 2013 року.

Через що відбулася затримка, невідомо. За однією з версій, причиною стала тривала через жорсткі вимоги до енергоспоживання процедура сертифікації дисплеїв. Новий iPad mini, за неофіційними даними, повинен одержати екран з високим дозволом (Retina).

Reuters припускає, що Apple або запустить в продаж обмежену партію планшетів, про які більше можна дізнатися тут, восени або перенесе вихід пристрою на початок 2014 року. В останньому випадку компанія упустить «високий сезон» перед новорічними святами, коли покупці активніші, ніж в інші пори року.

iPad mini 2 прийде на зміну 7,9-дюймовому планшету iPad mini, що вийшов у 2012 році. Чекають, що крім екрану Retina, пристрій одержить 8-мегапіксельну фотокамеру. Не виключено, що Apple також оснастить планшет сканером відбитків пальців Touch ID, який вже використовується в iPhone 5s.

Планшети-конкуренти iPad mini — Nexus 7, що випускається Google, і Kindle Fire HDX, представлений у вересні інтернет-магазином Amazon, — вже одержали екрани з високим дозволом (1920 на 1200 крапок). У торішнього iPad mini дозвіл складає 1024 на 768 крапок.