Bedol представив годинники, що працюють на воді

Bedol представив годинники, що працюють на водіОдним з головних недоліків сучасних настінних годинників виступає необхідність використання в їх роботі джерела енергії незалежно від того, батарейка це, акумулятор або підключення до електромережі. Якщо поглянути на це питання з одного боку, то годинник споживають незначну кількість електроенергії, а з іншого, якщо враховувати, що вони є майже в кожному будинку, так ще й не один, то загальна витрата стає воістину величезною. Виробник Bedol вирішив цю проблему, запропонувавши годинники, які функціонують на звичайній воді з водогону.

Такі гаджети ще не настільки поширені сьогодні, чого не скажеш, наприклад, про принтерах, так, унікальне предложени на сайті постачальника представлено по даним товаром.

Вищеописані годинник здатні допомогти заощадити незначна кількість коштів, а також внести вклад в збереження зовнішнього середовища. Даний механізм функціонує завдяки наявності пари металевих пластин, які спеціально розроблені для годин. Після того, як пластини починають контактувати з іонами, які містяться у воді, починає генеруватися мала кількість електрики. Його виявляється цілком достатньо для того, щоб годинник працювали.

Годинники стануть показувати час протягом терміну від 6 місяців до року, що буде залежати від насичення рідини іонами. Після буде досить позбавитися від старої води набравши нову. Годинники, які мають форму краплі, представлені в 4-х кольорах і мають вартість, рівну 89 доларів. Портфоліо цього виробника годинників досить велике – є і будильники, брызгающие водою.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости