Автомобільна система зчитує емоції

Автомобільна система зчитує емоціїФранцузька лабораторія LTS5 створила унікальну систему, яка може визначати сім емоцій водія. Напевно, з першого погляду багатьом може здатися, що подібна система може використовуватися лише як розвага. Але, насправді, ця експериментальна технологія буде відмінним помічником у розробках машин майбутнього. Також вона може стати в нагоді для створення відеоігор. Завдяки такій системі, можна відстежити, як саме людина реагує на ті чи інші ситуації, які відбуваються під час руху по проїжджій частині.

Для розпізнавання емоцій використовується відеокамера, яка фіксує всі зміни на обличчі водія під час руху. Камера монтується в кермо. Після цього, система починає звіряти записи і фотографії з тими, які були зроблені раніше. На них чоловік як раз зображував певні емоції. До речі, варто відзначити, що у всіх нас подібні візуальні вираження емоцій, тому завдяки одному добровольцеві, який зробив знімки, емоції можна розпізнати на всіх осіб без винятку.

Після того, як аналіз даних стався, система видає інформацію про стани людини в різних дорожніх ситуаціях. Аналіз може проводитися як в лабораторії, так і в самій машині. Розробники вважають, що ця система стане помічником у створенні «розумних» автомобілів.

Успішне просування сайтів під силу не всім. Пошукове просування сайтів за допомогою грамотно підібраних SEO-параметрів – це перспективний напрямок, який не вимагає вкладення коштів на рекламу та інші Грамотні фахівці з написання SEO-текстів допоможуть вам.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости