Apple здивує старими і новими продуктами

Apple здивує старими і новими продуктамиApple планує повернути у власні магазини iPad 4. Нагадаємо, виробництво цих пристроїв було припинено після того, як компанія в 2012 році представила свій флагманський продукт – iPad Air. Згідно з деякими даними, зараз «яблучні» мобільні пристрої четвертого покоління почали завозити у фірмові магазини компанії. Пов’язано повернення планшетів з тим, що виникла необхідність замінити більш застарілі iPad 2, які знаходяться на прилавках з 2011 року.

Нагадаємо, раніше аналітики вже заявляли про те, що компанія може відмовитися від виробництва і продажу iPad 2. Друге з пристроїв в сімействі планшетів Apple коштує 400 доларів, що всього на 100 доларів дешевше флагманського апарату. Експерти ринку бачать в таких кроках компанії прагнення перейти на lighting-продукцію. Це підтверджує і те, що трохи раніше стало відомо про підготовку до масових продажів нової версії iPhone 5c. Згідно з припущеннями, телефон, який стане найдешевшим представником усієї лінійки, замінить собою iPhone 4.

Зараз бюджетний iPhone 5c поступив в продаж на ринки Європи та Азії. Британські і французькі оператори пропонують новенькі телефони за умови укладення контракту, вони доступні і в інтернет-магазинах. В Японії, куди новинка прийшла раніше, її частка поки не дуже велика.

Неважливо, який принтер Ви хочете купити – лазерний, струменевий або взагалі МФУ. Як вибрати принтер, який точно Вам підійде, написано на сайті http://stepprint.ru/blog/desyat-shagov-v-vybore-printeraтут поетапно і детально описані кроки для прийняття вірного рішення при покупці.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости