Acer може представити гаджет, що носиться на тілі

Acer може уявити носиться гаджетТайванська продуктивна компанія комп’ютерного обладнання Acer розіслала величезну кількість запрошень на захід, який відбудеться в Нью-Йорку 29 квітня. Про це повідомляють кореспонденти «3DNews».

Співробітники корпорації повідомили про намір продемонструвати нову продукцію, оснащену сенсорними дисплеями і поруч комунікаційних можливостей. Про які товари піде розмова, не повідомляється.

За припущеннями браузера AndroidCommunity, до показу готується ряд різних пристроїв, серед яких, ймовірно, буде і носима продукція. На одній з недавніх прес-конференцій видання TrustedReviews Аллен Бернс, президент мобільного відділу Acer в сфері EMEA, розповів, що ряд комп’ютеризованих гаджетів, які люди зможуть носити на тілі, працівники компанії представлять у рамках другого півріччя. Ніякої інформації про нову продукції менеджер не повідомив.

Незабаром придбати дані пристрої буде так само просто, як і сьогодні дізнатися, що нещодавно система розумний будинок стала дуже дешевою.

Про те, що в Acer виношують план по виходу на ринки носимого обладнання, в січні повідомив заступник голови компанії Пітер Ши. Тоді він повідомив, що працівники компанії вже показали такі продукти певної аудиторії в ході заходу CES 2014 в Лас-Вегасі. За інформацією газети Focus Taiwan, тайванська компанія розробила незвичайний носиться продукт, виконаний у вигляді намиста.

Днями стало відомо про звільнення ключового топ-менеджера Acer – старшого голови відділення Скотт Ліна, який працював у фірмі близько 30 років.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости