А ви б відмовилися рентгенівського зору?

А ви б відмовилися рентгенівського зору?Машини діляться на два види: перші оснащені лише дзеркалами заднього виду, які бувають не завжди зручні, другі можу похвалитися камерою заднього виду, що допомагає нам не переїхати кого-небудь, коли ми здаємо назад. Але і той і інший спосіб зараз вам здадуться безнадійно застарілими.

Представляємо вам розробку японського університету Keio University, а вірніше систему, названу творцями візуальним комуфляжем. Це пристосування зробить заднє сидіння і стінку машини невидимою (шкода, що такого пристрою не було в роки нашої молодості). Сама по собі технологія не є інновацією: концепт був запропонований Сусуму Тачі і ще кількома його колегами ще 10 років тому. Ідея полягала в проектуванні заднього об’єкта на сам об’єкт, так би мовити ефект плаща-невидимки. Ремонт пристрою, також як і ремонт iphone у сервісі здійснюється швидко і не дорого.

Технологія була втілена в пристрої Prius, який був представлений на виставці Digital Content Expo в Токіо. І дійсно, це винахід створює ефект, ніби задня стінка автомобіля зроблена зі скла. Чудово! Ніхто б не відмовився так модернізувати свій автомобіль, адже, погодьтеся, що слухати попереджувальні гудки буває зовсім неприємно.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости