3D-смартфон від компанії Amazon

3D-смартфон від компанії AmazonВсе більш швидкими темпами переживає модернізації світ нових технологій. Якщо раніше фраза «у форматі 3D» викликала у пересічного обивателя асоціації, пов’язані з багатим на спецефекти фільмом в кінотеатрі, де всі глядачі приступають до перегляду, лише одягнувши спеціальні окуляри, то вже незабаром компанія Amazon обіцяє представити світу смартфон, здатний відтворювати тривимірне відео досить реалістично навіть без необхідності одягання спеціальних очков.Новинка, якщо вірити джерелам, буде представлена до продажу вже влітку цього року, а поки розробники радують любителів цікавої техніки фотографіями та анонсами, містять інформацію про основні характеристики пристрою.

Приміром, стало відомо, що новий смартфон буде оснащений відразу шістьма камерами. Перша з них, основна, роздільною здатністю до 13 мегапікселів буде призначена для відео та фотозйомки, друга, фронтальна для відеодзвінків, а інші чотири – це спеціальні низьковольтні інфрачервоні модулі, за допомогою яких буде відстежуватися положення очей дивиться на екран людини. Саме за допомогою цих камер буде створюватися ефект 3D. Камери ці будуть розташовуватися по кутах передньої панелі смартфона, створюючи для його користувача повноцінне зображення відео в перспективі.

У продаж надійшла набивка сальникова АС, яка використовується для ущільнення арматури і трубопроводів. Поспішаємо повідомити вам, що набивання ас має хорошу якість і не високу вартість. Загалом, у цій набивання широкий спектр застосування, що робить її унікальним матеріалом.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости