2014 рік технологічного подиву

Світ технологій дивує нас кожен день, адже прогрес на місці не стоїть. Компанії-розробники щодня випускають на ринок нові гаджети і пристрої. 2014 рік – це рік революційних і унікальних гаджетів.

Компанія Google вирішила змішати вид на реальність за допомогою окулярів Google Glass. У планах розробників стоїть завдання, щоб Google Glass створювали додаткову реальність для власників. В березні місяці до випуску готувався трікодер Scanadu Scout. Як стверджують розробники, даний гаджет зможе за 10 сек. виміряти температуру тіла, тиск, ритм серця, частоту дихання, а також зробити ЕКГ і аналізи. Переглянути результати можна буде в своєму смартфоні, на базах популярних операційних систем iOS і Android.

Компанія Apple постійно дивує розробками iWatch. Спочатку повідомлялося, що годинник буде просто «розумними» годинами. Але сьогодні фахівці схильні до думки, що новий гаджет від фірми Apple буде мати більше функцій. Поки відомо, що iWatch будуть якимось пультом по управлінню всіма гаджетами від Apple. Що ж, залишилося дочекатися появи даного гаджета на ринку, щоб дізнатися про всі його можливості.

Останньою новинкою 2014 року є зовнішній накопичувач Sphere. Він працює на платформах Mac OS X і Windows 8, 7, Vista. Накопичувач вже надійшов у продаж онлайн магазину розробника.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости