Смартфон від LG з можливістю 3D-зйомки

Смартфон від LG з можливістю 3D-зйомки

 

Щорічно у світ виходять сотні новинок мобільних телефонів. Але лише одиниці з цього величезного списку стають хітами продажів. Одним з головних претендентів на цю роль є смартфон від не досить відома компанії LG з можливістю 3D-зйомки – Swift 3D P920 Optimus.

Найбільш привабливим в цьому смартфоні, багато хто називають потужність процесора і оперативки. Двоядерний гаджет з частотою 1 ММ дозволяє нормально працювати смартфону навіть при відкритті останніх 3D-ігор.

Розміри гаджета досить значні – 4,3 дюйма. Дизайн смартфона підкуповує своєю простотою. У той же час, телефон дуже зручний в руці, і навіть незважаючи на незвичні розміри не вислизає з долонь.

Завдяки камерою в 5 пікселів з двома об’єктивами є можливість знімати та переглядати фото та відео в тривимірному форматі. Також, тут вперше використовується додаток Wikitude 3D, яка, як зрозуміло з назви, використовує розширені функції відображення на екрані тривимірних зображень.

Смартфон Р920 відрізняється від подібних гаджетів і якістю відтворення музичних творів. Завдяки вбудованому еквалайзеру звук виходить дуже якісний і об’ємний. Смартфон базується на популярній нині системі Android 2.2/2.3. Це дозволяє користуватися сотнями щодня необхідних додатків.

Сайт розповідає про інтернет-магазині “Model-1″, який пропонує придбати радіокеровані танки дітям на тлі стрімкого зростання популярності комп’ютерної гри “World of Tanks”. Основа моделей зроблена з металу, моделі обладнані обертається вежею і димогенератором.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости